בלונים לבר/בת מצווה

משמח | יצירתי | מושקע | איכותי

בלוני צורות לרחבת הריקודים לבר / בת מצווה.

אמן בלונים אסי כהן
אטרקציית כתרי ניאון זוהרים.

בלונים לבר/בת מצווה מביאים עימם אנרגייה אדירה ונפח עוצמתי של צבע ושמחה לאירוע.

כל הורה מחכה ליום הזה,  הגוזלים מתחילים למתוח כנפיים, שכבת גיל חדשה, אתגרים חדשים, נער ונערה מתבגרים שכבר יש להם המון מה לומר לעולם עם דעות נחרצות, דרך חיים, תחביבים וכו'. האפרוחים שלנו עוברים משלב הילדות לשלב הבגרות בטקס דתי ומשפחתי שמסמן עבורם נקודת ציון בחייהם.

אז סגרתם אולם, וצלם, וצילמתם בוק שיחתמו עליו בכניסה, והכנתם וידאו, ואף השקעתם בקטע ריקוד או שירה, כניסה מפוארת עם צדפה או סוס ואיך אפשר בלי עמדת המתוקים ותא הצילומים, די ג'יי שירקיד את הרחבה ויקפיץ את כולם על הרגליים… וכאן אנחנו נכנסים לתמונה, תרתי משמע. אנו מביאים את הצבע והאנרגיות בעזרת שימוש בבלונים 

כתרי בלונים לבר/בת מצווה, מושקעים ואסטתיים הם האטרקציה שמקפיצה את האירוע לגבהים חדשים, אתם מוקפים בלוני צורות מעוצבים ומוטרפים, צבעוניות שעוטפת מכל הכיוונים ואנרגיות מתחדשות ברחבת הריקודים. הכתרים מרחפים גבוה על ראשי האנשים, וצובעים את הרחבה בכל צבעי הקשת. 

רענון, הרמת אנרגיות והארכת משך זמן האירוע שלכם, כך אני רואה את תפקידנו,  ובנוסף צביעת זיכרונות ותמונות וצריבת תחושת המעוף במוחכם לנצח מתוק.

אל תתנו לארוע שלכם לדעוך לתוך סופלה שוקולד מומס וחשכה שחורה של רחבת ריקודים ריקה.

בלונים לבר/בת מצווה, לרחבת הריקודים, הם האטרקציה האולטימטיבית לאירועי מצוות, הפתעת אנרגיה אדירה לרחבה!

צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר והסבר מפורט על החבילות שלנו.

אטרקציית כתרים

דקורצית בלונים.

בלונים עגולים ובלוני צורות, בניצוחו של אמן בלונים מנוסה, יכולים להחיות את אולם האירועים כולו מדקורציות קלאסיות ועד דקורציות נושא.

התפיסה וההבנה שלנו היא שבלונים לבר/בת מצווה הם אובייקט לעיצוב, ממש כמו עץ, זכוכית ומתכת, וניתן לעצב עימם כל שעולה בדמיוננו. כל דקורציית בלונים שלנו מעוצבת בקפידה תוך התחשבות באלמנטים ובתאורה הקיימים באולם עצמו . במידה ויש לכם מעצבת עם קונספט מוגדר, אנו נתנהל מולה ונתאם הכל כך שכל הדקורציה תדבר באותה השפה ותהיה אחידות.

במידה וברצונכם ליצור אווירה מסוימת לפי נושא, למשל לאס וגאס או המזרח הרחוק, פארק ציורי בפאריז או ג'ונגל מטורף באפריקה וכו', נוכל לעשות זאת בקלות בעזרת בלונים שלהם נפח רב והם מאפשרים לצוות שלנו לפסל ולברוא עולם חדש בזמן קצר עם נוכחות גבוהה מאוד.

בקרו בעמודי התמונות שלנו, הצצה קטנה תלמד אתכם שהבלונים של בלואו פיש/ אמן הבלונים אסי כהן, אינם מהסטנדרט המוכר בארץ וכי הרף אליו אנו שואפים הינו הגבוה ביותר בשוק המקומי. לכל בלון שלנו יש יעוד מוגדר מראש עם צבעים תואמים וראיה כוללת של האולם ודקורציית הבלונים כיחידה אחת .

-יש לנו היכולת לעצב לכם כניסה עוצרת נשימה ומנהרת בלונים.

-נוכל להקים שדרת בלונים בדרך לחופה, ואף את החופה עצמה.

-לרגעים שיונצחו במצלמת הצלם המקצועי שהבאתם, נבנה לכם קיר רקע לתמונות, עשוי מבלונים, לפי הנושא שנבחר.

-תוכלו להוסיף מסגרת ענקית, שבינה לבין קיר הבלונים שמאחוריהם יצטלמו האורחים

-לרחבת הריקודים נקים חופת בלונים מיוחדת ליצירת אינטימיות ותיחום.

-את שולחנות האוכל והבופה נעטר במרכזי שולחן מבלונים עדינים ומרשימים.

-נתלה לכם נברשות בלונים מדהימות מהתקרה בנקודות מפתח ולפי נושא עיצוב הבלונים שבחרתם.

עמדת אמן בלונים. 

נעים מאוד, אני אסי כהן, אמן בלונים מקצועי שבילה במאות אירועים בארץ ובעולם, ובשנות עשייתי בתחום רכשתי את היכולת לעמוד מול קהל ולבדרו בעזרת בלוני צורות. אני אוהב קהל כמו שאני אוהב ליצור מבלונים.

באירוע בר/בת המצווה המהמם שלכם אכין חיות, נסיכות, הליקופטרים, פיות, מכוניות וכולי…  ואת הכל אפסל מבלוני צורות מול עיניי אורחיכם המשתאות.

מניסיוני הרב, התגובות לבלונים תמיד חיוביות ומלאות חיוכים והאורחים משבחים על האטרקציה המדליקה ושוברת השגרה.

צור/י קשר עכשיו