בלונים לברית/זבד בת

מזל טוב אמא ואבא מחפשים בלונים לברית? הגעתם למקום הנכון!

למה בלונים לברית? …

קיבלתם את המתנה הגדולה מכולן, גוזל נוסף לקן המתרחב, עולם ומלואו ועכשיו אתם מחפשים להחיות את האירוע ולקשט את המקום שיהיה חגיגי ויחד עם זאת לספק אטרקציה מעניינת ובידור לאורחיכם, לכל אלו בדיוק מיועד עמוד בלונים לברית. אתם מוזמנים לבקר בעמודי הגלריה שלנו ולהתרשם מעבודתנו בתחום אמנות הבלונים עד כה, דקורציות בלונים, פיסול בלוני צורות, אטרקציה לרחבת הריקודים וקונסטלציות גדולות מבלונים עגולים ובלוני צורות.

כהורים, לאשתי אלין ולי, היה חשוב שדריכת הרגל הראשונה של בננו אדם תהיה ברגל ימין,רצינו להפגישו עם כל קרובי משפחתו החדשים וחברינו הטובים, שהתרגשו מאוד להכירו מקרוב. אני בטוח שאם קראתם עד כאן,זה חשוב גם לכם, ואתם ברגעים אלו ממש מתכננים את המסיבה הראשונה שלה או שלו…או שלהם. אנחנו כאן בשבילכם ונשמח להקשיב, להכווין ולייעץ מניסיוננו רב השנים בתחום בלונים לברית.

בלונים לברית, דקורציית בלונים

אומן בלונים מקצועי לברית:

נעים מאוד, אני אסי כהן, אמן בלונים מקצועי שבילה במאות אירועים בארץ ובעולם כולו, ובשנות עשייתי בתחום רכשתי את היכולת לעמוד מול קהל ולבדרו בעזרת בלוני צורות.

אני אוהב קהל כמו שאני אוהב ליצור מבלונים.

באירוע המהמם שלכם אכין חיות, נסיכות, הליקופטרים, פיות, מכוניות וכולי…  ואת הכל אפסל מבלוני צורות מול עיניי אורחיכם המשתאות. 

מניסיוני הרב, התגובות לבלונים תמיד חיוביות ומלאות חיוכים והאורחים משבחים  על האטרקציה המדליקה . 

בלונים לברית
בלונים לברית, אמן בלונים

עיצוב נושא/קלאסי לבריתות:

בברית של בננו אדם הפרדנו את המתרחש באולם מהמציאות היומיומית שבחוץ, רצינו לסחוף את אורחינו לתוך סיפור וחוויה, שתעצים ותייחד את האירוע שלנו מכל אירוע אחר.

לשם כך בחרנו בנושא פחות מקובל לבריתות, "פיראטים", וכן ביקשנו מאורחינו לבוא מחופשים בהתאם.

יש לציין שלאחר שעברו דרך פתח המערה למסתור ספינת הפיראטים, אורחינו חוו את האירוע באופן שונה ומיוחד מהרגיל.

לילדים הייתה משימת חפש את המטמון, שהיה מפתח לתיבת אוצר שהכילה מטבעות שוקולד.

רבים מאורחינו שיתפו פעולה והתחפשו לפיראטים ואף הצטלמו על רקע פינת הצילום שעיצבנו עבור כך, מבלונים כמובן.

צרו עמנו קשר עוד היום ובואו למסע מרתק, בו יחדיו נבחר נושא מיוחד עבורכם, שיעצים את החוויה שלכם ושל אורחיכם וינטע זיכרון לשנים הבאות עלינו לטובה. יש לנו כלים וצוות חלומות מיוחד עבור האירוע שלכם.

בלונים לברית
בלונים לברית, עיצוב נושא

צור/י קשר עכשיו